Automotive

Naší hlavní činností je práce pro automotive kde vyrábíme různé železné podesty, ocelové schodiště, spádové dráhy a mnohé další. Vyrábíme nové železné přepravní palety nebo upravujeme starší, kterým už skončil projekt a je možné je upravit na projekt nový. Dále opravujeme veškeré druhy přepravních palet železných či plastových, které si odvezeme k nám na halu, kde je zrepasujeme a zašleme zpět. 


Prohlédněte si, co jsme již vyrobili:


VÝROBA PŘEPRAVNÍCH ŽELEZNÝCH PALET

Navrhujeme a vyrábíme různé železné přepravní palety. Dostaneme díl, který má sloužit k přepravě v paletě a my navrhneme konstrukci celého přepravníku. Železnou konstrukci můžeme nechat pozinkovat nebo nastříkat RALovou barvou v naší lakovně. Vnější konstrukce může být opatřena plachtou, protože máme i vlastní šicí středisko. Vnitřek přepravníku může obsahovat železné, nerezové, hliníkové či plastové držáky pro zachycení dílu.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE PRO AUTOMOTIVE

Naší hlavní činností je práce pro automotive. Snažíme se vyjít vstříc běžným i netradičním přáním. Nejčastěji vyrábíme různé druhy spádových dopravníků, přepravníky na NOK díly, regály, otočné držáky a mnohé další. Dále také řešíme veškeré úpravy přepravníků. Nejsme zámečnici, kteří pracují výhradně se železem - nabízíme také práce s hliníkem, plastem a dřevem. Pokud máte konkrétní představu nebo si nevíte rady, zkuste nám zavolat. Díky našim mnohaletým zkušenostem jistě najdeme řešení.

a

OPRAVY PŘEPRAVNÍKŮ

Již několik let opravujeme přepravní palety všech druhů (železné i plastové). Do vašeho závodu si pošleme auto, které si zdeformované přepravníky naloží a odveze k nám do areálu Zámečnictví Holánek s.r.o., kde máme uzpůsobené haly na veškeré opravy. Zde přepravník opravíme a zašleme zpět. Většinou to funguje tak, že opravíme celé auto přepravníků, odvezeme jej a naložíme si další zdeformované. Takhle pořád dokola. Mezi hlavní opravy patří rovnání zdeformované konstrukce, výměna roztržené plachty za nově ušitou, oplechování, výměna nefunkčních koleček, výměna nohy pro ekonor, oprava nátěru + očista vnitřku a mnohé další.Mohlo by Vás zajímat


Web Zámečnictví Holánek používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.