Reklama

Reklama

Mezi naší hlavní pracovní činnost patří tvorba reklam pro největší firmy světa. Vše se vyrábí v různých ateliérech nebo i na různých místech České republiky. Dokážeme vyrobit téměř cokoliv co se železa týče.

Volvo

Tato reklama se tvořila přímo na místě v Praze na Barrandově bez přípravy na hale. Na podlaze se svařili vazníky, které tvořili celý strop dekorace. Po kompletaci konstrukce se přivázala k jeřábový kočkám a zvedla se nahoru. Zde je odkaz na reklamu.

 

Heineken (2016)

Reklama Heineken, kterou jsme od základu vyráběli před ateliéry v pražských Letňanech. Pro Heineken to nebyla naše první reklama. Vyrobili jsme přesnou maketu lodi, která plula po rozbouřeném moři. Zde je odkaz na tuto reklamu. Naše loď je od 1.28 do 1.43.

Pringles

Brambůrky Pringles. Pro tuto firmu jsme vyráběli všechna tovární okna, která vidíte za herci. Vše se pouze vyrobilo na hale a poté se odvezlo bez montáže.

 

VANISH

Tato reklama se dělala ve spoluprácis klukama ze speciálních efektů Voodoo efect. Vyráběla se 12-ti metrová pračka, která byla rozdělena na více pokojů. Celá konstrukce se otáčela.

 

ALDi

Obchodní řetězec Aldi u nás objednal reklamu, která se natáčela na Barrandově v ateliéru číslo 9, kde se dá odmontovat podlaha a pod ní se skrývá menší bazén. Tam jsme spouštěli pomocí jeřábu naší konstrukci. Zde je odkaz na tuto reklamu.

 

STELLA ARTOIS

Pro pivo Stella Artois jsme také točili již více věcí. Mezi ně patří tato přesná kopie koše od nafukovacího balonu. Jedná se o konstrukci z trubek a kolínek. Zde je odkaz na tuto reklamu.

 

twix

Reklamu na twix jsme vyráběli na hale na Loučeni. Tato reklama byla i ve vašich tv. Zde je odkaz na tuto reklamu.

 

zlatopramen

Reklama na Zlatopramen se natáčela na Vltavě. Vyráběli jsme šibenici, kterou jsme po sléze namontovali na loď. Zde je odkaz na reklamu.

SCHWARZKOPF

Reklama se natáčela na v Praze na Barrandově ale byla pouze pro zahraniční televize. Pro reklamu jsme vyráběli velké hodiny, věž a kulatou místnost se střechou.

reef

Tento projekt jsme připravovali na dilně na Loučeňi. Poté se převezlo do atelieru v Hostivaři kde se vše svařilo a smontovalo.

one call

Reklama na One Call se natáčela v Barrandovských ateliérech, kde jsme svařili konstrukci 5 pokojů. Zde je odkaz na reklamu.

MARKS AND SPENCER

Pro obchodní řetězec Marks and Spencer jsme tvořili velkou reklamu. Mezi naše práce platí zábralí schodiště a hlavně celá kulisa domu. V tomto případě je naše dekorace v reklamě velmi často. Zde je odkaz na tuto reklamu.

HEINEKEN

Další reklamy, které jsme dělali pro Heineken. Vyráběli jsme konstrukci stanu na propagační akci. Ostatní věci jsou už do reklamy, která se bohužel vysílala pouze v zahraničí.

Gillette

Gillette se vyráběla bez příprav rovnou v Letňanech v ateliéru číslo 5. Nejdříve se svařila vrchní část lodi, která se zvedla jeřábem a položila se na platformu s hydraulikou, aby se mohla loď celá naklánět.

COCA COLA

Reklama na nápoj Coca Cola se vyráběla v Barrandovských ateliérech číslo 10. Svařila se oválná konstrukce, která ve skutečnosti tvořila vesmírnou loď. Celá konstrukce byla na velkých rolnách a díky ním se dalo s vesmírnou loďí houpat.

CNBC

Tato reklama se vyráběla v Praze v Letňanech. Svařili jsme čtvercovou konstrukci, která se obložila dřevěnýma deskama a celé se napustila vodou, kterou po sléze obarvili na černo aby vypadala jako ropa.

AMERICKÝ MOTOREST

Toto nebyla reklama ale pouze promoakce. V Milovicích na letišti se postavila přesná kopie motorestu, který se nachází v USA.

NOKIA

Pro firmu Nokia jsme dělali jednu z největších reklam ale bohužel je to už delší doba a nedochovalo se více fotografií. Vyráběla se v Praze v budově Siemens.