Kovovýroba

Na začátku v roce 1991 jsme začínali s výrobou tlakových kotlů pro firmu v Kostelci nad Labem. Poté jsme se rozšířili a začali vyrábět různé vrata, vrátka, ploty a také zahradní nábytek. Snažili jsme se vyjít vstříc každému a vyráběli vše na zakázku s rozměry a produkty, které si řekl zákazník. V dnešní době už pracujeme spíše pro firmy ale pořád se snažíme vyjít vstříc i zákazníkovi, protože díky nim jsme dorostli do těchto rozměrů jako dnes.


Prohlédněte si, co jsme již vyrobili:


ScrewBoxes

Naše firma rozjíždí úplně nový projekt s dárkovými bednami a tubami. U nás na hale v Loučeni svařujeme tyto krásné balení do kterého po té zabalíme různé alkoholické nápoje, farmářské potraviny a různé sladkosti. Pořád vymýšlíme jak nová balení tak i druhy náplní, které udělají radost úplně každému. Celá bedna je železná a ošetřena práškovou barvou proto aby zůstala i nadále luxusní jako při koupi. Objednat si můžete na eshopu https://www.screwboxes.com , kde si vyberete co by jste si přáli.

Různé produkty

Dříve jsme vyráběli různé vrata, vrátka, ploty, zábradlí, schodiště atd. Vše je zakázková výroba. Tady je malá ochutnávka toho co jsme vyrobili. 

a


Další služby, které nabízíme:


Tvorba pro film Nábytek a kovovýroba Automotive