Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/145759/virtual/www/domains/zamecnictvi-holanek.cz/wp-content/plugins/customify/class-pixcustomify.php on line 1756

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/145759/virtual/www/domains/zamecnictvi-holanek.cz/wp-content/plugins/customify/class-pixcustomify.php on line 1792
Nábytek a kovovýroba | Zámečnictví Holánek s.ro.
Nábytek a kovovýroba

Nábytek a kovovýroba

Pro velký zájem jsme začali vyrábět železo-dřevěný nábytek na zakázku.

Zákazníci ztrácí zájem o nekvalitní skládací nábytek z komerčních nábytkových center a čím dál častěji poptávají kvalitní a bytelný nábytek, který se po roce používání nerozpadne. Přesně takový nábytek Vám vyrobíme na míru podle Vašich představ. Další výhodou je, že jsme pouze zakázková výroba, takže se nemusíte bát, že Vaši postel či stůl bude mít každá druhá domácnost. 

Na zakázku Vám vyrobíme na co si vzpomenete – např. postele, stoly, židle, skříně, poličky a po konzultaci třeba i Vaše vlastní kreativní nápady. Naše výrobky mohu být pouze ze železa nebo kombinací železa a dřeva.

Jak to funguje?

Jednou z možností je zaslat nám obrázek a rozměry produktu, podle kterých budeme vyrábět. Druhou možností je osobní konzultace, kde nám sdělíte svůj nápad a my ho podle Vašich představ nakreslíme a následně vyrobíme. Po dohodě se nábytek vyrobí, nalakuje, odveze a zamontuje na místo, které si určíte.

 

Mezi první naší činnost patřila klasická kovovýroba. Vyráběli jsme schodiště, zábradlí, vrata, ploty, vrátka atd. Veškeré výrobky, které jsou určeny pro exteriér necháváme pozinkovat a poté nabarvíme na jakoukoliv barvu, kterou si zákazník vybere.

Schodiště

Zábradlí

Vrata

PLOTY

RŮZNÉ