Kovovýroba

Na začátku v roce 1991 jsme začínali s výrobou tlakových kotlů pro firmu v Kostelci nad Labem. Poté jsme se rozšířili a začali vyrábět různé vrata, vrátka, ploty a také zahradní nábytek. Snažili jsme se vyjít vstříc každému a vyráběli vše na zakázku s rozměry a produkty, které si řekl zákazník. V dnešní době už pracujeme spíše pro firmy ale pořád se snažíme vyjít vstříc i zákazníkovi, protože díky nim jsme dorostli do těchto rozměrů jako dnes.


Prohlédněte si, co jsme již vyrobili:


Vrata, branky a ploty

Pokud poptáváte vrata a ploty, tak jste tu správně. Vyrobíme vše podle přání zákazníka. Povrchová úprava žárový zinek a poté mokrá či prášková barva. Vše provádíme i s montáží. Lze ponechat také pouze zinek.

Zde je malá ukázka našich pracích.

Schodiště

Vyrábíme take ocelové venkovní i vnitřní schodiště. Schodiště může být celé pouze ocelové nebo může být kombinované se dřevem. Venkovní schodiště vždy opatříme žárovým zinkem a poté se na něj může nanést prášková barva. Na vnitřní schodiště vždy nanášíme práškovou barvu dle vzorkovníku RAL, kterou si vybere zákazník.

a

Zábradlí

Mezi naše další práce patří výroba zábradlí. Venkovních, vnitřních ale i průmyslových. Vše zaměříme, navrhneme, vyrobíme a také zamontujeme. Opět vše provadíme v zinku a práškové barvě.

Ostatní produkty

Vyrábíme vše na co si ze železa zpomenete. Vyrábíme různé krbové nářadí, trezory, svícny, konstrukce na reklamy, bary, grily a různé kusy nábytků na přání. 

a

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte násMohlo by Vás zajímat


Web Zámečnictví Holánek používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.