Speciální nábytek

Speciální industriální nábytek

V tuto chvíly je tento projekt v rozjezdu a budeme se snažit co nejříve nabídnout naše produkty. Moc vám děkujeme za pochopení. Vaše ZH s.r.o.

Mezi naše další činosti patří výroba speciálního nábytku (industriálního). Tento nábytek si sami navrhujeme a prodáváme jen u nás. Proto můžete být jistí, že nábytek nikde jinde nekoupíte. Vždy vyrobíme pouze pár kusů, aby náš nábytek byl originální.

Jako materiály používáme železo a dřevo. Naše produkty jsou dovolím si říct nesmrtelné z důvodu nejkvalitnějších a bytelných materiálů. Jako povrchovou úpravu všude používáme práškovou barvu (komaxit), která je velice odolná a může se použít do interiéru tak i do exteriéru.

Zatím nemáme žádný showroom ale po dohodě je možné se na zboží fyzicky přijed podívat.

Proč nábytek od nás?Naše aktuální nabídka:


Industriální skříň - Exclusive

Tento produkt jsme opravdu vymazlili. Je to nádherná industriální skříň, kterou jsme si sami navrhnuli a vychytali všechny detaily. Klasická konstrukce z jackelu v komaxitu v starozlaté barvě. Nádherná prkna, které jsou opálené ohněm. Kované doplňky. Originální držáky na láhve vína. Nádherně podsvícené!!!

Rozměr 2000x80x30 mm


Cena: 42 890,-KčKancelářský stůl - hrazda

Tento produkt jsme si také sami navrhli a jedná se o krásný velký železodřevěný pracovní stůl. Konstrukce je vyrobena z jackelu 60x60. Dřevěná 18mm deska je zapuštěná s hranou železného jackelu. Konstrukce stolu je ze dvou častí, které se smontují za 2minuty. Vrchní pracovní deska je v kuse. 

Rozměry stolu jsou 2000 x 1800 x 80 mm


Cena: 0,-KčKonferenční stolek Madrid

Stůl je dělanný z masivního železného jacklu 100x30x2, který je opatřen černým komaxitem. Jako desky jsou použity 18mm silné desky, které jsou zapuštěny s vrchní hranou jacklu.

Rozměr stolu je 120cm x 80cm x 60cm.


Cena: 9 490,-KčBytelná postel z masivních jackelů

Velmi bytelná železodřevěná postel z jackelu 100x40 a deskami o tloušťce 18mm se vzorem tmavého dřeva. Kvalitní prášková černá barva. Konstrukce této postele je dělaná pro matrace 2000x1800x200 mm. Je tvořená ze 4 částí, které jednoduše složíte a nepotřebujete složitý manuál a týdení dovolenou v práci. Cena je bez podnože před postelí.


Cena: 39 390,-KčLavice na masivních zavitovkách

Speciální lavice, která má nosné rámy z jackelu. Jako posed a odkládací plocha slouží masivní prkna silné 4cm, které jsou opálené ohněm a pouze natřené bezbarvým lakem. Zde jsme si pohráli se zachycením prken, které jsme zafixovali pomocí silných závitových tyčí. Železná konstrukce je v práškové transparentní (čiré) barvě, díky které krásně vynikne krása surového železa.


Cena: 8 850,-KčStolek pod televizi Zetko

Naše tak zvané Zetko má klasickou jackelovou konstrukci, kde naleznete dvě police. Police opět tvoří masivní dřevěná prkna, která jsou opálená autogenem a natřená transparentním lakem. Můžete ho využít jako konferenční stolek a nebo jako stolek pod televizi.

Rozměr 1300 x 600 x 720v mm


Cena: 9 790,-KčRohový coffee table

Tento stolek jsme vyrobili namíru ale je možnost upravit vrchní desku podle potřeby. Podstava stolu je ze silného plechu ale samotný stolek stojí na masivních šroubech. Na nohu stolu jsme použili I - profil aby jsme dosáhli robustného efektu. Pro pěkný deatil jsme profil provrtali a prošroubovali šrouby. Konstrukce je práškové starozlaté barvě a vrchní dřevěná deska je černá.

 


Cena: 8 890,-KčSkříň na malou lednici z tahokovu

Speciální skříň z tahokovu má konstrukci z jaklu. Pod místem na ledničku je uschovný prostor. Místo na malou chladničku Guzzanti. Celá skříň je v komaxitu starozlaté barvy.

Rozměr skříně je 220x55x80


Cena: 14 690,-KčVěšák s háky

Další produkt je tento věšák s vázacími háky. Je zde 6 možností zavěšení a nahoře přes celou délku je odkládací plocha. Železná konstrukce je v komaxitu ve starozlaté barvě a jako odkládací plocha je černé dřevo. 


Cena: 4 290,-Kč