The quake (2018)


Konstrukce do filmu The Quake byla vůbec největší konstrukcí, kterou jsme kdy vytvořili. Konstrukce byla replikou hotelového patra v Norsku. Konstrukce vážila přes 80tun. Měli jsme na to pouhý měsíc a vše dopadlo naprosto podle plánu. Na tomto filmu jsme pracovali s absolutními špičkami v oboru kterými jsou speciální efekty Vulcan Effect a firmou Fančík s.r.o..

Příběh je založen na skutečné události, kdy v roce 1904 zemětřesení o velikosti 5,4 stupně Richterovy stupnice otřáslo hlavním městem Norska Oslem. Zemětřesení mělo tehdy svoje epicentrum v „Oslo Graben“, které se rozkládá pod norským hlavním městem. Geologické průzkumy ukazují, že se začaly objevovat známky, kdy můžeme čekat další větší zemětřesení, a Oslo je tak opět v nebezpečí. Zde je trailer na tento film.

Ukázka k filmuWeb Zámečnictví Holánek používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.